Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 5
 
 

Magické bylinkové sviečky 

Malé aj Velké

od €8,50
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
Zvoľte variantu
Varianty: Malé Vypredané €8,50
   
Varianty: Veľké v skle Vypredané €15
   
 

Magické bylinkové sviečky Malé aj Velké(v kotlíkoch)

SAMHAIN
 
31.10-1.11.
Inak nazvané Halloween, Hallowmas, Samana, Deň všetkých svätých, Dušičky,Candle Nigh,Santos, Dia de los Muertos, Mischief Night....
Samhain pochádza z keltskej tradicie je to tretí a posledny zber úrody. Samhain sa označoval ako nový rok pre keltov a do dnes čarodejky/ovia oslavujú ako nový rok. Starý Boh túto noc umierá a vratí sa do zeme mrtvych aby čakal tam na znovuzrodenie v Yule(zimný slnovrat, vianoce). Tak ako kedy si v starých dobách tak aj dnes sa verí, že závoj medzi svetom živých a mrtvých je najtenšia práve túto noc, a že duchovia naších predkov chodia po zemi, navštevujú rodiny a priateľov a shromažďujú sa na rituálných oslavách.
Samhain je katolíckou cirkvou oslavovaný ako Dia de los Muertos v Mexiku.
Zo Samhainom sa začína temná polovica roka. Je to skutočne magický čas. Po smrti vždy nasleduje znovuzrodenie a hoci je to koniec starého roka, je to začiatok nového roka.
Svetlo sa vždy rodí z temnoty, je neoddeliteľné, vzájomne závislé a nevyhnutné.
Na začiatku tejto temnej fázy prichádza príležitosť odpočívať a uvažovať o minulosti a zasiať nové začiatky, plány, sny ktore chceme uskutocnit. Je to idealne obdobie prehodnotit si všetko čo bolo alebo čo nebolo a nastaviť si nový kurz. Je čas sa uzemniť a najst rovnováhu odovzdat poctu predkom(prichystajte ich fotky oblubene jedla, biele sviecky). Tradicie su rozne a je ich nespocet.
Symboli:
Tekvica, Jablka, kotlík, čierná mačka, netopier, lampáše, sviečky, metla
Bohyňe ktoré sa uctievajú:
- Cerridwen, Hecate, Oya, Morrigan, Ishtar, Astarte, Inanna, Persephona, Baba Jaga.
Bohovia:
-Osiris, Cernunnos, Anubis, Odin..
Práca s zámermy:
- ochrana, bezpečnosť, sebavedomie, veštenie (karty, runy),rovnováha..... podakovanie.
Farby:
- Čierná, oranžová, fialová, biela - sviečky vseobecne jesenné farby
Kamene a mineralne kamene:
- Obsidián, karneol, onyx, záhneda,cierny turmalín.....
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Farbu sme zvolili temnú fialovú pre toto obdobie a kombinácia Samhain a Splnu, ktorý nastane 31.októbra 2020 o 15:49 je viac než vhodné aby sme manifestovali energie. Fialová farba v sviečkovej mágií znamená aj ochranu, spirituálnu ochranu. Obsahuje čarodejnícky olej a vôňu zacítite pačuli, šalviu ktoré dominujú :-) Zdobená lupeňami bordovej ruže, ktorá bola pod dohladom Hekaté, posipané so semiačkamy ganátového jablka a pridala malinko paliny pravej(pozor!). Aby sme selú tú škálu energiu uzavreli zaklincovali sme sviečky s čierným turmalínom.

Čierny turmalín (schorl) chráni pred žiarením mobilných telefónov, elektromagnetickým smogom, mentálnymi útokmi, kúzlami a nepriateľskými myšlienkami. Dokáže od vás odvracať negatívne energie každého druhu. Rezonuje so základnou čakrou, uzemňuje energiu a zvyšuje telesnú vitalitu. Odstraňuje napätie a stres. Čistí negatívne myšlienky, navodzuje stav neutrálnej objektivity a schopnosť racionálneho uvažovania. Podnecuje k pozitívnemu naladeniu bez ohľadu na okolnosti. Súčasne nabáda k altruistickému jednaniu a rozvíja praktické tvorivé schopnosti. Pri liečení dokáže čierny turmalín položený špičkou od tela odvádzať negatívne energie. Čierny turmalín chráni pred chorobami prenášajúcimi sa počas oslabenia organizmu, posilňuje imunitný systém, lieči dyslexiu a artritídu. Prináša úľavu od bolesti a harmonizuje miechu. Noste na krku alebo položte medzi seba a zdroj elektromagnetického žiarenia. (zdroj: kamene na zostupe)

 

Kotlíky špecialne len na toto obdobie. Sklo má tak čírú farbu :-) Po dopalní sviečok Vám zostane ako svietník, ktorý určite využijete aj dalej.

Rozmery: Výška 7cm priemer 8cm

Doba horenia je (40h) individuálne :-)

Ceny sú uvedené za 1ks bylinkovej sviečky!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6 mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môžu sa Vám zapáliť bylinky !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.