• 1 z 3
 
 

Rituálne bylinková sviečka 

€18
€15 bez DPH
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
Zvoľte variant
PSX 20220324 083913 Varianty: Veľké v skle Skladom €18
€15 bez DPH
   
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
 
 
Použité byliny:  biela šalvia, Palo Santo
Éterické oleje: palo santo
Minerál: Obsidián vločkovitý je účinný čistič ktorý negatívnu energiu pohlcuje a rozpustí.
 
Sviečku zapaľujeme vždy, keď potrebujeme prečistiť priestor od negatívnej energie. Odporúčam, ak máte čas najprv si treba vyupratovať , vyvetrať miestnosť a až potom zapáliť sviečku aby všetko to čo sa vymetať nedalo nech zničí očistná sviečka.
   

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

 

Rozmery veľké : 7x 7,5 cm

Doba horenia je (40h) individuálne :-)

Poháre sú z recyklovaného skla.

Rozmery malých sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: