• 1 z 2
 

JA SOM SILA

 

Magická bylinková sviečka 

  Sila, odvaha, úspech

Dostupnosť Skladom
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čakrové bylinkové sviečky
 

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby, kvetovú terapiu. Vôňa je silná , energietizujúca,pozitívná, zacítite hlavne pomaranč a kanangu.  Bylinky a rasliny, ktoré som tu zvolila a použila pola daného zámeru a to nechtík, sedmokrásku a chryzantému. Posypané s tigrím okom a kamienok máte citrín.

Vyrobené: zo 100 / sójového vosku ,byliniek, éterických olejov a z dreva, skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.

Keďže som sa zamerala tentokrát hlavne na solar plexus ,,Ja som Sila,, som miešala a skladala hlavne pre ľudí ktorý sú utláčaní, nemajú odvahu niečo zmeniť, su stále unavený resp. potrebujú nakopnúť tým správným smerom, prebudiť pozitívnú  životnú Silu.

Prečo táto kombinácia? Lebo kazdá rastlina, bylina, polodrahokam, farba, vôňa a zámer spolu tvoria jeden dokonalý celok :-)

Čakra Solar plexu sa nachádza medzi rebrami nad pupkom cca 3prsty , je to naše ,,JA,,. Keď osoba je v strese alebo skrýva nenávisť voči ostatným, Solar Plexus je plná špinavej energie. Tu sídli nasa intuícia, jemnohmotna časť rozumu, odvaha, sila, vytrvalosť, asertivita, sebavedomie...V tom negatívnom prípade tu sídlí hnev, nenávisť, závisť, chamtivosť,krutosť, starosti, úzkosť, strach, sebectvo, agresivita, závislosť,strach..a tieto negatívné stavy majú neskutočne zlý vplyv na naše zdravie(vredy, problémy s pečeňom, pankreas atd.) .. tu sa pracuje s Egom tu sa rozhodujeme kym budeme a ten zlatý stred je niekedy naozaj ťažko nájsť.

Žltá farba - je to farba čakry Solar plexus, v mágii žltú farbu používame pre otvorenie cesty k šťastiu k prosperite ale je to aj farba oltárnych sviečok pre slnko, všeobecne slnečná energia ktorá stimuluje daného človeka k činnosti :-) 

Nechtík - energeticke vlastnosti- liečenie, posilnenie a vyrovnávanie emócii, zvišovanie pozitívnych emocii. Čakry solar plexus a srdcová.  Sedmokráska - odstraňuje stres, prinása relax a starostlivost k sebe. Pomaranč- sila, úspech, hojnosť, šťastie, psychicke vedomie,slnečná energia. Kananga- láska, radosť, šťastie, potešenie, úspech a teda prezradím že patrí pod Venušu a je elementom vody :-)

Citrín aj tigrie je priradené k sloar plexus.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

 Rozmery: priemer 7 cm a výška 7,5 cm

Doba horenia cca 40 h ale je to individuálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: