• 1 z 2
 

JA SOM HARMÓNIA

 

Magická bylinková sviečka

Dostupnosť Skladom
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Čakrové bylinkové sviečky
 

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby, kvetovú terapiu. Vôňa je príjemná , ukludňujúca, harmonizujúca, zacítite hlavne ružu a pivoňku. Bylinky a rasliny, ktoré som tu zvolila a použila pola daného zámeru je Ibištek, chrizamtena a ruža  ... posypané ruženínom.

Vyrobené: zo 100 / sójového vosku ,byliniek, éterických olejov a z dreva, skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.

Harmónu som tvorila veľmi dlho ako by mohla byť tá správna pre daného človeka, ktorý to práve potrebuje. Bylinky, kvety,rastliny nám dali Bohovia aby sme cez nich mohli liečiť. Nemajú len spirituálnú funkciu ale aj liečebnú. Každá kvetina, raslina ... má svoju funkciu a posolstvo :-) Určite to každý pozná zhon, stres, nevieme kam skôr skočiť a následne sa cítime nesvojí doslova cítime ,,toto nie som ja,, máme emócie akoby na hojdačke inokedy sa na situacii zasmejeme a zrazu kričíme, frfláme nič nie je tak ako by sme chceli sme bez emócií, empatie. Tu je teda tá vhodná kombinácia a taká ta pomôcka, ktorá prečistí srdcovú čakru teda emócie, pocity, privodí sebalásku, harmóniu. Keď zapalujete sviečku pozerajte sa chvílku do plameňa, dajte sa do kludu ak sa rozplačete pri sviečke nič sa nedeje :-) čistia sa emócie od nánosu, ktorá ked nevyjde von len blokuje energie a nedovolí telu normalne fungovat. Plač je všeobecne očistujúca. Kto nevie plakať ani ked neviem co sa deje a teda to nutkanie je a predsa len to nevieme dať von tam je blokáda a kde je blokáda tam sú zdravotné problémy. 

Prečo som použila byliny, kvetiny a éterické oleje tak ako som použila? Tak si to podme povedať.

Srdcová čakra má zelenú a ružovú farbu .Nachádza sa v strede hrudníka pri srdci. Je to element vody a všeobecne sa pracuje láskou, rovnováhou, súcitom, s prijatim seba a ostatných. V mágií použiváme ružové sviečky pre harmonizáciu vzťahov či už partnerské, rodiné alebo koletívné vzťahy. Na odpustenie a úprimnú lásku :-) 

Ibištek - jej energetické vlastnosti sú jednota, klud  a štastie. Je spojená so srdečnou, korunnou ale aj s korňovou čakrou. Ruža ružová - solar plexus a srdečná čakra. Energetické vlastnosti : sebadôvera spokojnosť samou zo sebou.  Chryzantéma - zlepsuje rodinne vztahy napriklad patrí pod túto nádheru koreňova čakra, solar plexus a srdcová čakra :-) Ruženín uz snád každy pozná a teda ak nie ruženín je kameňom lásky a pod lásku spadá srdvová čakra. Étericé oleje som zmixovala tak aby nebolo to nič silné práve naopak príjemná kvetinová na ktorú poviete,,jej to je krásne,,(presne takúto odozvu som mala ked som dala známím ovoňať :-) )

Postupne budem doplnať aj ostatné bylinkové sviečky s dôrazom na čakry. Totižto si všetko testujem najprv na sebe a na známých :-) 

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JP Avatar autora | 10.5.2020
Maximálna spokojnosť ????
Avatar autora Friderika Žilková (Administrátor) 11.11.2020
Ďakujem :-)