Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

PALO SANTO

 

BYLINKOVÁ SVIEČKA

 

Dostupnosť Vypredané
€15
€12,50 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové sviečky
 

 

Táto bylinková sviečka osbsahuje 100% sójový vosk, éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá. Sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe. 

Vyrobená zo 100% sójového vosku, pre  vôňu som pridala éterický olej a palo santo. 

 Palo Santo Olej (Bursera graveolens) - 100% prírodný esenciálny olej, má veľa hodnotných vlastností a jeho unikátna vôňa je mimoriadne cenená po celom svete. Palo Santo znamená "svätý strom" v španielčine, ktorý zdôrazňuje mimoriadny význam tohto stromu pre domorodú kultúru. Olej Palo Santo má veľmi charakteristickú, mierne sladkú a plnú tajomnú vônu. Poskytuje výnimočné zmyslové skúsenosti, teplo a pokoj.
Výskum tiež potvrdzuje antiseptické a protizápalové vlastnosti látok obsiahnutých v Palo Santo.
V aromaterapii - podporuje relaxáciu, upokojuje zmysly, znižuje pocit napätia, poskytuje pocit bezpečia, upokojuje.
V rituáloch čistenia - chráni pred vplyvom negatívnej energie, Zvyšuje tok energie
    
Dym z Palo Santo má vlastnosti zbavovania negatívnych energií, čistenie a obnovenie vnútornej harmónie. Táto prax sa takisto praktikuje dnes - dym je odvádzaný zlými duchmi a vyčistí priestor od negatívnych energií. 

Bylinkové sviečky sú liate do nádherných jantarových skiel s uzáverom aby sa Vám vôňa zachova v celej svojej kráse čo najdlhšie. Na vrchnáku nájdete pečať v zlatej farbe. Pri horení vzniká vplyvom jantárového skla krásne tlmené svetlo. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 8 x 6,5 cm 

Doba horenia je cca 40h

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: