Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

ČARO JESENE

 

Jesenná kolekcia

Dostupnosť Vypredané
€19
€15,83 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové sviečky
 

Jesenná atmosféra je už tu :-) nádherné, farebné a vďačné obdobie.
.
Zo 100% sójového vosku s nádhernou oranžovou farbou a s bylinkami ako vres, škorica, chrizamténa, vratic, mysi chvost. S aqua aurou  so sladkou vôňou škorice a samozrejme podtónom cedroveho dreva, ktorá spolu vonia nadherne jesenne a samozrejme s krištálom agua aura oranžová alebo čistá. Páliť ju môžete celé jesenné obdobie nech Vám radosť a harmóniu privedú do domova.

Oranžová aqua aura pozitívne pôsobí na vzťahy, usmerňuje ego a sebavedomie uvádza do rovnováhy. Odstraňuje pocity menejcennosti, zbytočnosti, márnosti a posilňuje vedomie vlastnej hodnoty. Priťahuje spriaznenú dušu a lásku. Aqua aura je symbolom zdravia, úspechu a bohatstva. Kamienky potom môžete umyť a nosiť keďže sú prevrtané :-)
Upozornenieškorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! Kotlíky špecialne len na toto obdobie jesenné. Sklo má tak isto jemne oranžovú farbu :-) Po dopalní sviečok Vám zostane ako svietník, ktorý určite využijete aj dalej počas jesennej sezóny.

Rozmery: Výška 7cm priemer 8cm

Doba horenia je (35h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: