• 1 z 5
 
 

Magická bylinková sviečka

Dostupnosť Skladom
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

WITCH

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Farba fialová.Vôna zmiešaná tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá nastaví tú správnu spirituálnu frekvenciu.

Zapaľujeme túto sviečku ešte pred tým než začneme pracovať, aby sme sa naladili na spirituálnu prácu (veštenie, mentálna práca, vízie, posilnenie spirituálenj energie) a necháme horieť minimálne 1-2 hodiny alebo necháme horieť sviečku kým nedokončíme prácu.

Bylinky - ruža, lotos, klinčeky, olibanum....

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu.

Ametyst -  je prepojený s korunnou čakrou, podporuje meditáciu a inšpiráciu. Ametyst dokáže uľaviť od telesnej, citovej a duševnej bolesti alebo od stresu. Zmierňuje bolesti hlavy a uvoľňuje napätie. Má aj svoju silnú ochrnnú silu, čistí auru a premieňa negatívnu energiu. Podnecuje činnosť krčnej a korunnej čakry. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

 
Rozmery : 
 

priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Poháre sú z recylkovaného skla.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: