• 1 z 3
 
 

Rituálne bylinková sviečka 

€18
€15 bez DPH
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
Zvoľte variant
PSX 20220324 091218 Varianty: Veľké v skle Skladom €18
€15 bez DPH
   
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto bylinkové sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.


Bylinky :harmanček, Materina dúška, eukaliptus
Éterické oleje : wintergreen, mäta, eukaliprus
Kamienok : ametyst
Tieto sviečky podporia psychicky aj fyzicky. Nepotrebujete ničiné, len sa dať do kludu, zapáliť si sviečku a stíšiť sa. Meditujte, čítajte pri tom knižku, len tak buďte a pustite preč chorobu či už psychickú alebo fyzyckú. Predstavte si ako Vás opúšťa a uteká všetko preč čo nepotrebujete.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

 VEĽKÁ SVIEČKA:
 

Rozmery kotlíka: 6x 7,5cm

Doba horenia je (35-40h) individuálne :-)

MALÁ SVIEČKA:

Rozmery sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10-15h) individuálne :-)

!!!Sviečka nie je LIEK! Prosím ak máte vážne zdravotné problémy alebo pretrvávajúce zdravotné ťažkosti vyhľadajte odbornú lekársku pomoc!!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: