• 1 z 2
 
 

Magická Bylinková sviečka 

Dostupnosť Skladom
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Nájdete tu ale aj klasické Bylinkové sviečky, ktoré sú vynikajúce z hľadiska aromaterapie. Všetky Bylinkové sviečky sú vyrobené zo 100% sójového vosku alebo z včelieho vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône! Kadidlové zmesi obsahujú bylinné zmesi, gumy, éterické oleje, vonné živice a drevo, ktoré miešam podľa zámeru.
Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

Krásna, voňavá a hlavne čarovná sviečka ktorá poslúži počas SPLNU. 

Počas splnu pracujeme:  

Láska, zvyšovanie sebadvôvery, kariéra a zamestanie, priateľstvo a rodina, šťastie, meditácia. Nezabudnite očistiť kamienky a nabiť ich na mesačnom svetle. Tu platí aj pre nás očista. Dajte si chvílku pre seba a spravte si kúpel, relaxujte.

Sviečka Vás bude sprevádzať počas splnu, či už čarujete alebo nie :-)

Zo 100 % sójového vosku. Vôňu tu ucítite olejčeka Spln, ktorú si často miešam. Zacítite citrón ale aj lotos. Vyzdobená bylinkami, minerálmy, ktoré k splnu patria a to Ruža, Jazmín, Sant.drevo, kryštál.

A hlavne PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm

Doba horenia je (40h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, má registrovanú ochrannú známku, prosím o rešpektovanie práv.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: