• 1 z 3
 
 

Rituálna bylinková sviečka 

€18
€15 bez DPH
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
Zvoľte variant
Laska1 Varianty: Veľké v skle Skladom €18
€15 bez DPH
   
 

Rituálna bylinková sviečka – Láska

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Farbu som tu vynechala keďže biela farba v mágií je univerzálna. S bielou farbou nikdy nič nepokazíte. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná, ktorá rozvybruje energiu lásky. 

Použité bylinky: ruža, levanduľa, santálove drevo

Étericke oleje: Kananga (Ylang-Ylang), Ruža

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

Sviečku Láska zapalujeme počas SPLNU alebo Piatky kedže je to den Venuše.

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

 
Rozmery veľká sviečka: 
 

priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Poháre sú z recylkovaného skla.

Rozmery malých sviečok: 5,6 x 6,7 cm sú v sklenených pohárikoch

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: