Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

BOHYŇA FREYA

 

Magický bylinková sviečka 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Táto magická bylinková sviečka sa rodila veľmi dlho a s obrovskou láskou, energiou a starostlivosťou a úctou pre naše Bohyne.
Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Bylinkové sviečky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
 

Freya je mocná bohyňa Vánov, ktorá najlepšie ovláda mágiu Vánov Seidr. Jej hlavné symboly sú : koč ťahaný 2 mačkami, nádherný náhrdelník Brisingamen, kanca Hildisvina so zlatými štetinami a plášť (rúcho) z peria jastraba. Freya má mnoho prejavov a je považovaná za bohyňu sexuálnej túžby, lásky, krásy, zlata, bohatstva, plodnosti, čarodejníctva, vojny, smrti a prorockých cností, odborníčka na magické umenie Seidr, královna Valkýr. Freya jazdí na bojiská a má nárok na polovicu padlých, ktorých povedie do boja počas Ragnaroku. Freya žije v paláci Folkvang kde sa spievajú ľubostné, milostné piesne, ktoré miluje. 

Sviečka miešaná zámerom a zariekávana pre užasnú Bohyňu Freyu. 

Obsahuje čarodejnícky olej Freya, ktorú miešam jej vôňa je zvodná prijam návyková zacítite hlavne jantár a ružu. Farba slabo červená, červená (neviem odfotiť červenú). Červená farba v magií sa používa všeobecne na prinavrátenie starého a oživuje na kažkej sfére ( peniaze, laská, šťastie). Červená farba dodáva energiu, silu aj sebadôveru. Takže ak budete páliť túto sviečku pre Freyu môžete na nieto zámery použiť.

Túto sviečku zapalujte s rozvahou a s dostatočnou cťou a pokorou! Najlepší čas na zapálenie sviečky je piatok tento deň je totiž pomenovaný po nej Friday a ako sa patrí Bohyňa lásky sa oslavuje keď nás ovláda Venuša (piatok) :-)

Sviečku zdobí runa Fehu (F). Fehu je prvá runa z Futharku, jej doslovný preklad znamená bohatstvo, majetok, dobytok.  Je symbolom bohatstva. Vo veštení ak Vám táto runa vyjde znamená to peniaze a úspech. Je to runa spojená s bohyňou Freyou, preto sa používa v rituáloch v petíciach aj pri obetovani, kde s runou F bola žiadosť o pomoc priamo pre Freyu ,,odoslaná,,.

čo treba vedieť o rune Fehu. Je to surová archytepálná energia v pohybe a v rozpätí v mnohovesmíre. Je to sila, ktorá plynie z Múspellcheimu, zo zdroja kozmického ohňa, odkiaľ vzišiel Midgard -Miðgarðr ( Zem) jeden z 9 svetov.  Runa F obsahuje mystérium o stvorení aj zániku a harmonickú rovnováhu medzi týmito 2 protikladmy. Magické vlastnosti Fehu : posilňuje duchovnú silu, pritiahnutie projekovanej sily do osobnej sféry, podpora osobného a spoločenského rozvoja, zlepšenie osobných finančných situácii.

Nemýlte si význam rún keď sa veští, ked sa používajú na magickú prácu a keď ich chcete poznať energeticky atď. Každú runu vieme použiť tak na dobro ako aj na zlo, tak ako s nimi vieme tvoriť a budovať, tak isto tými istými vieme priniesť skazu a koniec. 

Obsahuje jantár a turmalínový krištáľ.

Turmalínový krištáľ spája v jednom kameni vlastnosti krištáľu a turmalínu. Jedná sa o účinný kameň, ktorý podporuje rast, posilňuje energetické pole tela proti útoku zvonka a súčasne odkláňa škodlivé vplyvy prostredia. Odstraňuje ustrnuté spôsoby správania a uvoľňuje napätie na všetkých úrovniach. Uvádza do harmónie oddelené a protikladné prvky a polarity. Negatívne myšlienky a energie mení na pozitívne.
V duševnom živote napomáha integrovať a liečiť „tieňové“ energie. Potláča občas sa vyskytujúce sklony škodiť sám sebe. Dokáže účinne riešiť a odstraňovať problémy. 

Jantár má silné spojenie so zemou a je vodičom vyšších energií. Jantár má silnú liečivú a očistnú moc, ktorá z tela vyháňa nerovnováhu a posilňuje uzdravenie. Taktiež očisťuje prostredie a čakry. Pohlcuje negatívne energie a premieňa ich na pozitívne sily, ktoré podporujú telo, aby sa samo uzdravilo. Ako silný ochranca zaisťuje neustály kontakt pozemského tela s vyššou duchovnou realitou.
Na duševnej rovine prináša jantár do života stabilitu, ale súčasne podnecuje ku spojeniu s tým, po čom túžime a poháňa nás k naplneniu túžob. Jeho hrejivá číra energia sa premieňa v žiarivú spontánnu aktivitu, ktorá však súčasne ctí tradície. Napomáha v obrane pred myšlienkami na sebevraždu alebo pred sklonom k depresiám.
V duševnej rovine podporuje jantár rozum, uvoľňuje depresie a zlepšuje pozitívny duševný stav a tvorivé sebavyjadrenie. Prináša trpezlivosť a vyrovnanosť, pomáha pri rozhodovaní. Súčasne podporuje pamäť. Jeho prispôsobivosť rozpúšťa opozíciu. V citovej rovine pomáha nastoľovať kľud a mier a rozvíja dôveru. Duchovne jantár zvyšuje altruizmus a prináša múdrosť. (zdroj. www.kamene.vzostup.sk)

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 


Rozmery: Výška 7cm priemer 8cm

Doba horenia je (40-45h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: