Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

BLACK CAT

 

Čierna mačka

Dostupnosť Vypredané
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Magická bylinková sviečka Black Cat obsahuje čarodejnický olej, ktorá sa vyrába speciálne. Táto magická sviečka s čiernou farbou a magickým olejom(mnou miešaná) slúží na zvrátenie smoly, urieknutia, negatívnej energie, na zlomenie kliatby, odvracia a láme čiernú mágiu. Bylinky, ktoré som použila posilňujú jej silu, bobkový list, šalvia, myrha. BLACK CAT magickú bylinkovú sviečku môžete použiť na ochranu aj na očistu. Všeobecne pálte ak cítite, že potrebujete zo seba niečo alebo niekoho odtrhnúť,obvrátiť. 

Labradorit je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Zvyšuje duchovnú úroveň mysle a jej spojenie s kozmickými energiami. Labradorit odkláňa nežiadúce energie od aury a bráni úniku energie. Vytvára bariéry proti výronom negatívnej energie počas liečby. Odstraňuje z vedomia predstavy iných ľudí vrátane myšlienok útočiacich na vašu auru

V starovekom Egypte mačky zbožňovali a uctievali ako božstvo. Verili, že majú moc chrániť človeka pred všetkým zlým. Prítomnosť mačky v dome znamenala požehnanie, dlhý život a dobré zdravie pre všetkých. Ak v ich dome zomrela mačka, domáci si na znak smútku oholili obočie a smútili za ňou. Mačky mali vlastnú bohyňu - Baset, ktorú Egypťania zobrazovali ako malú mačku s levou tvárou, alebo ako ženské telo s mačacou hlavou a pripisovali jej niektoré mačacie vlastnosti. Okrem iného bola aj bohyňou vychádzajúceho slnka, mesiaca, štedrosti, tanca atď. Čierne mačky boli najposvätnejšie a strážili chrámy kňazom a bohom. Ich zabitie sa trestalo smrťou. Mnohé z nich sa našli zabalzamované v hrobkách panovníkov(napríklad u faraóna Tutanchamóna, či Ramzesa ).Ich zabalzamované telá a množstvo amuletov, ktoré sa v hrobkách našli, svedčia až o kultovom spôsobe uctievania mačiek v Egypte.

 V roku 500 pred n. l. pokladali Gréci a Rimania mačku za zvláštne domáce zviera a na lov myší uprednostňovali fretky. Grécka bohyňa Artemis, rímska bohyňa Diana a škandinávska bohyňa Freya neskôr dostali istú podobu s mačkou. Okrem iného boli aj patrónkami plodnosti a pôrodu, keďže sa mačky vzorne starajú o svoje mláďatá. Pre schopnosť mačky meniť tvar zreničiek, ľudia bohyniam pripísali patronát nad mesačnými fázami.

Do Číny a odtiaľ neskôr do Japonska sa mačky dostali z Indie. Aj tu boli dôležitou súčasťou náboženských obradov, ochraňovali staré rukopisy pred potkanmi a cenné kokóny húseníc priadky morušovej. V starej japonskej kultúre mačku spájali s bohatstvom a dlhým životom. Japonci verili, že len človek a mačka majú dušu. Mačka Japoncom prinášala radosť a šťastie, no so zánikom starej japonskej kultúry však mačky prišli o svoje postavenie a vrátili sa späť na hospodárstva. v budhizme boli mačka a had prekliate. Číňania mačku spájajú s chudobou a poverou, že čierne mačky nosia nešťastie.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8,4cm  s drevenym viečkom.

doba horenia je cca 40h.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: