• 1 z 2
 
 

LEVANDUĽOVÁ

Dostupnosť Skladom
€15
€12,50 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby.  Vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje, silice a minerálne kamene. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Ametyst je prepojený s korunnou čakrou v ktorej sa strácajú obavy a disharmónie, sprostredkuje dôveru a odovzdanosť kozmickým silám, podporuje meditáciu a inšpiráciu. Ametyst dokáže uľaviť od telesnej, citovej a duševnej bolesti alebo od stresu. Zmierňuje bolesti hlavy a uvoľňuje napätie. Má aj svoju silnú ochrnnú silu, čistí auru a premieňa negatívnu energiu. Podnecuje činnosť krčnej a korunnej čakry. Spolu s levanduľovou silicou podavajú ten spravný a vyladený efekt.

Po ťažkom dni plný stresu, elektrosmogu, naháničky ako o život , prichádza veľakrát bolesť hlavy, podráždenosť, nespavosť, psychické vyčerpanie atdˇ. V hodné je preto si zapalíť túto sviečku aby sa naša myseľ mohla ukľudniť, vyčistiť. Zapálte vždy minimálne na 2 hodinky aby sa vôňa levanduľe a energia ametystu uvoľnila do priestoru. 

Skúste občas vypnúť úplne všetko .... televízor, rádio, mobil, počítač....a dať si aspoň chvíľku pre seba a sústrediť sa len na seba. 

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Odliaté do krasných luxusných čierných pohárov s bambusovým viečkom a s tesnením.

Rozmery: 7cm x 8,4 cm

Doba horenia: 40h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: