Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

MEDITÁCIA

 

Magický bylinkový kotlík

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€14,50
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Magický bylinkový kotlík - MEDITÁCIA

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Vôňa je príjemná , ukludňujúca, relaxačná. Zacítite hlavne Myrhu a levanduľu. 

Bylinky a rastliny, ktoré som tu zvolila a použila - je levanduľa, santalové drevo, Obalinum ... kamene som tu zvlolila sodalit a ametyst. 

Kto by rád vypol a pomeditoval si táto bylinková sviečka je tá pravá :-)

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm
 

Doba horenia je (30h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: