• 1 z 2
 

MEDITÁCIA

 

Magická bylinková sviečka

Dostupnosť Skladom
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

MEDITÁCIA

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Vôňa je príjemná , ukludňujúca, relaxačná. Zacítite hlavne Myrhu a levanduľu. 

Bylinky a rastliny, ktoré som tu zvolila a použila - je levanduľa, Obalinum ... kamene som tu zvlolila sodalit a ametyst. 

Kto by rád vypol a pomeditoval si táto bylinková sviečka je tá pravá :-)

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: