Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

BOHYŇA HECATE

 

Magická Bylinková sviečka

Dostupnosť Vypredané
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Zo 100% sójoveho vosku, s nádhernou purpurovou farbou, s ametystom, obsidiánom, a s čarodejnickým olejom, ktorú som miešala pre túto užasnú Bohyňu.

 Hekate/ Hecate

Bola a je Bohyňou mágie, čarodejníctva, noci, mesiaca, duchov a nekromancie.

Bola jediným dieťaťom perzských Titánov a Asterie, od ktorých získala svoju moc nad nebom, zemou a morom. Jej meno Hekate v preklade znamená pracovník z dialky .

Je Bohyňa križovatiek s 3 hlavamy(minulos, prítomnosť, budúcnosť), bohyňou prízrakov a mágie, učiteľka a ochrankyňa, patrónka čarodejníc, matka čarodejnic (Čarodejnica Bohyňa Circe bola jej dcérou V mýtoch (a teraz spozornite) sa uvádza ako sa ukazuje v 3! podobách...ráno panna, na popoludnie ako žena a večer sa meni na starenu na sklonku života.

Malo sa ale o nej vie, že je to ochrankyňa malých detí, ktorá naozaj dáva pozor a miluje ich. Bola to aj jej úloha, bohovia posielali k Hekaté svoje deti na výchovu 

Jej farby: cierna, fialova, biela, cervena a potom zalezi na com sa pracuje a farby podla toho sa davaju.

Kvety neodmietne  ale bordová, červená ruža je jedna z obľúbených.

Symboli ktoré ju sprevádzajú : fakla, kluč, had, díka, dzbán(kotlík), lebka, labirint, čierná mačka, 2 psi(vlastne su to 2 ludia ktorych ona premenila)

PROSÍM tých, ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapalujú. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

Zapálte na znak úcty a vďaky tejto užasnej Bohyňe. Ak sa rozhodnete od Hekate si niečo pýtať tak Vás varujem dopredu, velmi si rozmyslite co si budete priať! ak len náznak falošu uvidí,čo uvidí kedze vidi minulost, pritomnosť aj budúcnosť (neunikne jej nič a nikto ) tak daného potrestá.

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 19.11.2021
Velka vdaka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
5
V Avatar autora | 21.10.2021
????????️????????️???? fantastické ????????