Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

BOHYŇA ATHÉNA

 

MAGICKÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€18
€15 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Táto magická bylinková sviečka sa rodila veľmi dlho a s obrovskou láskou, energiou a starostlivosťou a úctou pre naše Bohyne.
Každá moja Magická bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.
 
BOHYŇA ATHÉNA ⚔️
 
Privítajte od Bylinkové sviečky ďalšiu špeciálnu magickú sviečku pre Bohyňu Athénu ktorá je Bohyňou múdrosti a víťazstva vedenej vojny, ochrankyňa práva, spravodlivosti a umenia. 
Od najstarších čias bola predovšetkým bohyňou vojny, čo vyplývalo z jej funkcie ochrankyne pred nepriateľmi ⚔️.
Athena je prekrásna, múdra, spravodlivá a vznešená bohyňa.
Podľa symboliky mýtov je Athena zosobnená múdrosť a sila Diová(Zeus). Vládca bohov a ľudí ju mal zo všetkých najradšej. Preto sa stala tou najmocnejsiou Bohyňou gréckeho panteónu. 
Gréci ju volali a uctievali pod rôznymi menami.
Athéna Enoplos- Athena v zbrani
Athéna Promachos - Athena volajuca do boja
Athena Nike- Athena Víťazstva
Aténa bola jedným z najvýznamnejších olympských bohov a mala mnoho funkcií. Nie je prekvapením, že bola známa pod mnohými rôznymi prívlastkami. Niektoré z najznámejších boli „Panna“, „ Pallas “, „Neúnavný“, „Ten z mesta“, „Ten s žiariacimi očami“ a „Ten, ktorý bojuje vpredu“.

V umení a literatúre je Aténa zvyčajne zobrazovaná ako majestátna dáma s krásnou, ale prísnou tvárou, sivými očami a pôvabnou postavou, z ktorej vyžaruje sila a autorita. Vždy je kráľovsky odetá buď v chitone alebo v plnej zbroji. V druhom prípade má na sebe bohato zdobenú korintskú prilbu a v jednej ruke drží dlhú kopiju a v druhej štít .V strede jej štítu je často obraz hlavy Gorgony (Gorgoneion), ktorý symbolizuje dar, ktorý dostala od Persea : hlavu Medúzy . Rovnako ako oči Medúzy , aj Athénin štít dokáže zmeniť jej nepriateľov na kameň. Ako symbol jej múdrosti niekedy lietá sova v blízkosti Atény alebo jej sedí na ramene, z času na čas tam môže byť aj had alebo olivy.

Dobre toto už všeci poznámne a teraz trošku viac o tejto úžasnej Bohyni :-)

Athéna stelesňuje ženský obraz s mužským principom racionálného myslenia, vôle a intelektu. Prezentuje sa objektivitou, spravodlivosťou a múdrosťou. Sila jej meča je rovnako silná a neprekonateľná ako aj jej božský mysel. Athéna nás dokáže vytiahnúť zo sveta púd, egoistického myslenia a túžob, vychováva nás do objektívného myslenia, nezaujatosti a organizovanej stratégie. Nemá rada egoistov a ak niekoho zoberie pod svoje ochranné krídlá je to viac než požehnanie. Na silu ju nikdy nevolajte a hlavne si naštudujte o nej niečo, že keď už, aby ste nezostali nemilo prekvapený. Čo sa furt hovorí a píše, že sa neusmieva nie je pravda ona komunikuje očami a ten prenádherný úsmev a energia vo Vás zostane nie, že celý život ale budete ju cítiť na veky vekov. Ochotne poradí kadial ďalej ak už neviete čo a ako. 

Sviečka bola zámerom miešaná aby sme mohli trochu kreativity, objektivitu, múdrosť a pochopenie vniesť aj iným, kto bude chcieť resp. ak potrebujete spravodlivosť viete na koho sa obrátiť :-)

Athéniná sova ( ATHENE NOCTUA-kuvik obyčajný) predstavuje múdrosť. Kde sa objaví musíme byť obzvlášť opatrný pri svojích krokoch, keďže nás snaží varovať a pripraviť na to čo príde. Nemusí to byť nič zlé ale určite je to veľmi dôležité. Nesie správu alebo len sledujú naše kroky, ktoré vedieme v mágií. Ak sa častejšie objavujú v našom okolí a pracujete s mágiou máte byť na pozore a svoju silu použiť múdro a spravodlivo. Oplati sa ich počuvať :) Dala som preto do sviečok aj sovičky aby takto predstavovala a pritiahla k Vám cnosti ako je múdrosť a taktické myslenie.

Podčiarkli sviečku so sodalitom :-) 

Sodalit spája logiku s intuíciou a otvára dokorán bránu vnímavého ducha, lebo prináša informácie z vyššej mysle až dole na telesnú úroveň. Podnecuje činnosť epifýzy a tretieho oka. Prehlbuje meditáciu. Keď sa ponoríte do meditácie navodenej sodalitom, dokáže vaša myseľ porozumieť aktuálnym okolnostiam vášho života. Ide o kameň podnecujúci majiteľa k ceste za pravdou a ideálmi, ktoré ho nútia zostať verným sám sebe á všetkému, v čo verí.
Sodalit ruší elektromagnetické znečistenie a dá sa položiť na počítač, aby zamedzil jeho vyžarovaniu. Pomôže ľuďom, ktorí sú citliví na „syndróm chorých budov“ alebo na elektromagnetický smog.
Jedná sa o mimoriadne užitočný kameň pre tímovú prácu, pretože prináša harmóniu, solidaritu a vedomie spoločného cieľa. Podnecuje dôveru a súdržnosť členov skupiny a upevňuje puto medzi nimi.
Je to vynikajúci kameň pre rozvoj mysle. Sodalit potláča duševný zmätok a intelektuálnu závislosť. Podnecuje k racionálnemu rozmýšľaniu, objektivite, pravde a intuitívnemu uvažovaniu. Súčasne pôsobí priaznivo na slovné vyjadrovanie myšlienok. Nakoľko vnáša do mysle kľud, umožňuje prijímať nové informácie. Uľahčuje potláčanie starých vlastností a ustrnutého spôsobu rozmýšľania. Súčasne tak vytvára priestor pre nový pohľad na svet.
V duševnej rovine prináša kryštál vyrovnanosť a potláča návaly paniky. Dokáže transformovať povahu ľudí, ktorí cítia potrebu neustále sa brániť alebo reagujú príliš citlivo. Odhaľuje korene ich obáv, fóbií, pocitov viny a zväzujúceho jednania, čo im bráni stať sa tým, čím v skutočnosti sú. Zvyšuje sebavedomie, pomáha prijať seba samého a zvyšuje dôveru vo vlastné schopnosti. zdroj kamene na zovstupe.sk

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 


Rozmery: Výška 7cm priemer 8cm

Doba horenia je (40-45h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

ευλογημένος από

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: