Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

BIELA ŠALVIA S DRAČOU KRVOU

 

BYLINKOVÁ SVIEČKA 

Dostupnosť Vypredané
€15
€12,50 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Bylinkové sviečky
 

Táto bylinková sviečka osbsahuje 100% sójový vosk, éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, živice a minerály. 

Vyrobená zo 100% sójového vosku, pre príjemnú vôňu som pridala silicu šalvie, sušené listy bielej šalvie a živicu DK s minerálom turmalín.

Sviečky neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe. 

Biela Šalvia - Tento druh americkej šalvie rastie a pochádza z juhozápadného pobrežia Severnej Ameriky. Šalvia biela je príbuzný druh Šalvie lekárskej práve preto sa používa podobne.
Biela Šalvia je posvätná rastlina severoamerických indiánov, ktorý túto bylinku používali od dávnej doby pri obradoch, ako vykurovadlo na očistenie obydlia, predmetov pri vyháňaní zlých duchov, pri odstránení negatívnej energie, na očistu aury. Používa sa dodnes využívajú jej schopnosti najmä šamani, liečitelia , bylinkárky a aj ľudia ktorý veria v sile prírody.

-je napustená s dračou krvou, živicou, ktorá patrí k najsilnejším očisťujúcim vykurovadlám. Táto kombinácia je jedna z nasilnejších čistčov od zlých energii, na očistu priestorov ale aj osôb. Z rituálov ochrana a očista sa nedá vynechať. S kombináciou rituálnych sviečok Ochrana a Očista má neskutočný úspech. Dračia krv nazvyš sa páli aj na ochranu. 

Turmalín: ochrana, vytvára okolo tela ochranný štít, chráni pred mentálnym útokom.

Bylinkové sviečky sú liate do nádherných jantarových skiel s uzáverom aby sa Vám vôňa zachova v celej svojej kráse čo najdlhšie. Na vrchnáku nájdete pečať v zlatej farbe. Pri horení vzniká vplyvom jantárového skla krásne tlmené svetlo. 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: 8 x 6,5 cm 

Doba horenia je cca 40-43h

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: