Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 6
 
 

RUNOVÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€22
€18,33 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické a rituálne bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Runová sviečka sa rodila veľmi dlho keďže sama som musela prejsť všetkými učeniami tejto runy a praktizovať ju prv na sebe, pochopiť ju, precitiť a prijať. Pochopiť a prijať jej energiu v každej forme, ktorú ponúka. Runová bylinková sviečka obsahuje môj čarodejnický olejček, angeliku, imelo, dračí krv. K sviečke máte prívesok s runou ALGIZ. Sviečky pálte na ochranu, očistu, ked stojíje pred velkym rozhodovaním pred velkou zivotnou otázkou, keď potrebujete si dodať odvahu.

ALGIZ (tiež nazývaná Elhaz) z 24 rún Futharku 15 runa. Číta sa ako sa píse a predstavuje písmeno Z z našej abecedy.Algiz mocná runa, pretože predstavuje božskú silu vesmíru. Táto runa predstavuje božský vesmír a učí nás ako srtrach premeniť a mať odvahu, ukazuje nám, že musíme čeliť strachu z neznámeho. Táto runa je pravdepodobne historicky najkomplexnejšia zo všetkých ako symbol. Je tak isto sybolom Valkýr (Valkyrjur). Valkýrie sú ochranné, života darné svetelné bytosti, nositelky sily a predstavujú spôsob akým Ódin komunikuje z vyvolanými hrdinami a hrdinkami. Sú to vykonávatelky, nosia správy z vyšších sfér a naopak , poznajú osudy a dokážú ich meniť. Sú to mocné čarodejky, bojovníčky, vykonávateľky, ktoré konajú podľa rozkazu Bohov. 

Použitie runy môže posilniť intuíciu, chrániť pred negatívnymi vplyvmi človeka. V niektorých prípadoch sa algiz používa na akumuláciu energie, napríklad pri liečení. 

Algiz je navrhnutá tak, aby chránila pred nepriateľmi a problémami, s ktorými sa človek každodenne stretáva.  Táto runa plní nielen základné funkcie ochrany, ale zvyšuje aj intuíciu a kominukáciu s vyššími bytosťami. Ďalšou dôležitou hodnotou runy je priateľstvo. Pomáha upevňovať vzťahy, vybrať si skutočného priateľa. Odvaha nie je absencia strachu, ale vôľa napriek tomu správne konať, čeliť strachu zoči voči a poučiť sa. Je dôležité učiť sa zo strachu a nie sa mu vyhýbať, pretože práve v temných oblastiach zakrytých  strachom môžete skutočne rásť a naučiť sa žiť naplno. Najviac nás učia pády lebo skrz cez pády sa učíme znovu sa postaviť. Učí nás ako sa postaviť stačí si len odvahu pozbierať a nezostať príliš dlho v kaluži. Ak takotou skúškou prejdete, sami zbadáte zmeny, meníte sa postupne na silnejšie, odhodlanejšie, múdrejšie bytosti, ktoré do budúcna už budú pripravené na pády, ktoré už z ďaleka nebudú tak kruté a nepríjemné. Na nohy sa dostanete doslova hneď. Budete poznať cestičky, ktoré vedú naspäť k svetlu. Je to posvätná runa vyšších vibracií a duchovného vedomia. Algiz predstavuje svety Asgard (bohovia Aesir), Ljusalfheim (elfovia) a Vanaheim (bohovia Vanir),ktoré sa spájajú a zdieľajú energie s naším svetom, Midgardom ( Zem). Múdrosť a odvaha sú dve veci, ktoré si môžete vziať až k samotným dverám smrti a hore do Valhally, kde si nahromadíte Hamingju, ktorá bude pokračovať vo vašom ďalšom živote. Algiz dodáva životnú silu.

Aby talizman účinkoval, musíte ho nosiť stále so sebou. To by malo nosiča ochrániť a dodať energiu. Je však potrebné si uvedomiť, že runa Algiz má silný účinok a nemôžete ju použiť so zlými úmyslami. Nie nadarmo sa tejto rune hovorí ochranná, pretože jej sila je schopná odpudzovať aj magické účinky. V prípadoch, keď runa Algiz nie je schopná úplne chrániť pred úderom, rozdelí negatívny účinok na malé častice, ktoré sa stanú neškodnými. 

Prívesok Algiz je ručne vyrezávaný na objednávku z dubového dreva. Za ktorú vďačím užasnej a jedinečnejH.B.Art. (Ďakujem:-))

Rozmery prívesku: V. 5cm š.3cm

materiál: dubové drevo 

Výrobca: H.B.Art

Prívesok noste pri sebe či už na retiazke, na klúčenke alebo len tak v kabelke. Možete runu dať na oltár alebo ju použiť pri rituáloch ako je ochrana a očista. Tak isto ak máte otázky meditujte a pýtajte sa. Uzornujem, že runa ma obrovskú energiu keďže boli nabité spolu so sviečkami s požehnaním od Valkýrie. Je to omamná silná enregia. 

!Ak by ste sa cítili nepríjemne dajte si ju dole z krku nie každý je vycvičený na ich frekvenciu. Poprosím každého kto ma psychické problémi aby si túto sviečku neobjednával ! Je to varovanie aby nenastali silnejšie psychické zdravotné problémi!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm 

doba horenia je cca 40h.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: