• 1 z 3
 
 

Magický figurálny kotlík s pentagramom

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€8
€6,67 bez DPH
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Figurálne sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotlíky sú vyrobené z rastliného vosku+parafín.  Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice.

Tieto kotlíky slúžia na to aby odohnali všetky negatívné energie a zabezpečili spirituálnú ochranu pred neprajními silami. 

Fialovú farbu v mágii používame na tranzmutáciu, spiritualnú ochranu, ochranu. Obsahuje ametyst, dračí krv, kadidlo, červený santal.Kotlík zapalujeme na nov  alebo v sobotu. 

Pod sviečky nezabudnite dať tanierik z nehorlaveho materialu (kov, kameň, keramika).

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nezabudnite použiť podtácku alebo tanierik, misku, ktorá je vhodná na sviečky(kameň,kov,keramika). Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

 Rozmery kotlíka: priemer 5cm, výška 6cm

Doba horenia je cca 8h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: