• 1 z 3
 

Magicka bylinková sviečka - Witch

 
od €7
Značka Bylinkové sviečky
Kategória Zo sójového vosku
Zvoľte variant
46501032 283767745487003 6089862475782553600 n Kód tovaru 516/MAL Varianty: Malé Skladom €7
   
Magicka bylinková sviečka - Witch Kód tovaru 516/VEL Varianty: Veľké v skle Skladom (3 ks) €13
   
 

Zapaľujeme ju vedome ešte pred tým ako začneme pracovať , aby sme sa naladili na spirituálnu prácu a necháme horieť minimálne 1-2 hodiny.

Sviečku nefúkať!!!!

Vyrobené zo sójového vosku.

Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

Bylinky: škorica, pomarančový kvet, klinček

EO: pomaranč, santalové drevo, škorica

Farba fialová - purpurová.

Lapis Lazuli - podporuje spiritualitu, posilňuje psychické vedomie, používa sa pri veštení, liečení. Zlepšuje mentálnu, fyzickú , duchovnú, psychickú a emocionálnu kondíciu. V kombinácií s fialovou alebo purpurovou sviečkou (ako je táto a nie náhodou) pomáha sústrediť sa viac na energiu s ktorou práve pracujeme.

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu.

Pentagram ako doplnok k tejto sviečke nemôže chýbať je súčasťou sviečky.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Doba horenia je cca 10 - 11h

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.