• 1 z 3
 

Magická bylinková sviečka - Biela Mágia

 

Bielá mágia

od €7
Značka Bylinkové sviečky
Kategória Zo sójového vosku
Zvoľte variant
Kód tovaru 669/MAL Varianty: Malé Skladom €7
   
Kód tovaru 669/VEL Varianty: Veľké v skle Čoskoro opäť dostupné €13
   
 

Táto svička sa zrodila po tom ako som sa zamerila viac na očisty, požehnania a ochranu. Nie náhodou nesie meno Bielá Mágia :-)

Ochraňuje mysel a navráti čiste myslenie ked sa ocitneme v neprajnom situácií. Očistuje priestor od negatívnej energie, navracia svetlo do domova ale aj do naších srdc. Požehná vzťahom, domove, láske, zdraví ľudom. Zapaluje sa aj po ritualoch, ktore su energeticky tahsie aby sme navratili sami sebe dobro,aby sme sa očistily od negativnej vybracií. Sviečka je zariekaná aktivuje sa len pri žiadatelovi, ktory ma ciste srdce, uprimne a spravodlive!

Zo 100% sójového vosku, so špecianého olejčeka(ktorú som si sama miešala a skúmala kým nebola pre daný učel dokonalá), bylinkami a s cascarillou :-)

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !! Nikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Ak Vám zostane na spodku menej ako 5mm vosku prosím Vás už nezapalujte sviečku.

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Doba horenia je individuálne :-)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.