Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Biela Šalvia s dračou krvou

 

Vykurovací zväzok 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€8
   
Kategória Vykurovadlá
 

Biela šalvia je jednou z najznámejších a najsilnejších rastlín na čistenie a vydymovanie. Rastie na západnom pobreží Ameriky. Indiáni ju považujú za najposvätnejšiu bylinku a za veľmi účinný liek. Dym je výrazný s výraznou korenistou vôňou, ktorú sa nedá pomýliť s inou bylinkou, rastlinou. Má veľmi špecifickú vôňu.  Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie a duchov.

 Tento zväzok bielej šalvie je napustená s dračou krvou, živicou, ktorá patrí k najsilnejším očisťujúcim vykurovadlám. Táto kombinácia je jedna z nasilnejších čistčov od zlých energii, na očistu priestorov ale aj osôb. Z rituálov ochrana a očista sa nedá vynechať. S kombináciou rituálnych sviečok Ochrana a Očista má neskutočný úspech. Dračia krv nazvyš sa páli aj na ochranu. 

Vôňa je sladká aj korenistá, nezamenitelne bylinkovo-živicová. 

Osobne tento zväzok odporúčam každemu kto potrebuje silnú očistujúcu frekvenciu.

Ako používať:

Zväzok zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Zväzok dymiací položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé zvyšky aby ste si nepopálili prsty. Zvyšky zo zväzku môžete spáliť na uhlíku v kadidelnici. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Balenie: 1ks cca 14cm (30 až 35g)

Nie vždy je dostupné táto magická kombinácia :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: