Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

ČARO VIANOC

 

VIANOČNÁ PONUKA

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória VIANOČNÁ PONUKA
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Zo 100% sójového vosku bez farby zdobená s  klinčekom, céderom, pomarančom a s šiškou borovice. S aqua aurou  so sladkou a pozitívnou vôňou pomaranča, klinčeka, škorice a samozrejme podtónom borovicového dreva, ktorá spolu vonia nadherne vianočne. Páliť ju môžete celé zimné obdobie nech Vám radosť a harmóniu privedú do domova.

 Aqua aura slnečná(oranžová) - Oranžová aqua aura pozitívne pôsobí na vzťahy, usmerňuje ego a sebavedomie uvádza do rovnováhy. Odstraňuje pocity menejcennosti, zbytočnosti, márnosti a posilňuje vedomie vlastnej hodnoty. Priťahuje spriaznenú dušu a lásku. Aqua aura je symbolom zdravia, úspechu a bohatstva. Kamienky potom môžete umyť a nosiť keďže sú prevrtané :-)

Upozornenieškorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!!!POPROSÍM VÁS aby ste pred tým ako zapálíte sviečku aby ste ŠIŠKU VYBRALI zo sviečky :-) Túto šišku odložte bokom a na nový rok ju spálte zo želaním :-)!!!

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! Kotlíky špecialne len na toto obdobie jesenné. Sklo má tak isto jemne oranžovú farbu :-) Po dopalní sviečok Vám zostane ako svietník, ktorý určite využijete aj dalej počas jesennej sezóny.

Rozmery: Výška 7cm priemer 8cm

Doba horenia je (35h) individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Upozornenie pre VO na sezónnú ponuku neplatia zľavy VO.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.