Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Balík - Vianočné čaro

 

Vianočné čaro

€10
   
Kód tovaru 843
Značka Bylinkové sviečky
Kategória Vianočná ponuka
 

Balík obsahuje:

1., Vonny vosk Vianočné Čaro - vlastnorucne vyrabane zo 100% sójového vosku a zdobene zo susenym pomarancom, badianom, klincekmi a s borovicou lesnou, ktory si mozete zavesiť v miestnosti a postupne bude uvoľňovať úžasnú vôňu Vianoc. EO som tu zvolila od Young living - christmas Spirit ktora ke sladka, korenista zmes EO a to pomaranc, skorica a smrek. Navodzuje pocit šťastia a radosti ten spravny smrnc pre vianocni náladu. Sviecky maju tu istu vôňu Poprosim opatrrne manipulovat s voskom kedze je sójová a krehká :-) nepokladat na stvôl kedže zanecha mastny flak :-)

2., 4ks sviečok - Vianočná hviezda 

So 100% sójového vosku vlastnorucne vyrabane a zdobene v kaliskoch v tvare hviezd. EO som tu zvolila od Young living - christmas Spirit ktora je sladká, korenista zmes EO a to pomaranc, skorica a smrek. Navodzuje pocit šťastia a radosti ten spravny smrnc pre vianocni náladu  

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Doba horenia: cca 8h

Rozmery:51x19mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.