• 1 z 4
 

Rituálna sviečka Láska

 

Láska

Dostupnosť Skladom
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Rituálna bylinková sviečka – Láska

Sviečky miešané láskou deň pred splnom ktoré sa počas splnu nabíjali. Bylinky, éterické olej  a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby každému pomohli.

Farbu som tu vynechala keďže biela farba v mágií je univerzálna. S bielou farbou nikdy nič nepokazíte.

Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

zo 100% sójového vosku.

Použité byliny: ruža, levanduľa, škorica

Éterické oleje: Kananga (Ylang-Ylang), Ruža

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

Všetky spomenuté byliny, éterické oleje a minerál privolávajú lásku.

V cene je aj ruženin .

Budem ich vyrábať vždy na objednávku!! Predom sa informujte kedy budú dostupné. Resp. vždy vyvesím oznam na FB, že sa práve chystajú.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
F Avatar autora | 11.11.2020
Každá jedna sviečka od Frederiky je úžasná cítiť z nich, že sú vyrábane s citom a potrebnými esenciami ktoré tvoria dokonalý celok. Tato konkrétne mi pomohla pritiahnuť si do života to čo mi chýbalo a veru , že som tu pravú lásku aj našla ♥
Avatar autora Friderika Žilková (Administrátor) 11.11.2020
Ďakujem za mile slová aj za doveru mila Foxie :-)
5
L Avatar autora | 13.9.2019
Na kazdej sviecke je doslova citit, ze je vyrabana s laskou a pre lasku, a to je to najkrajsie spojenie, ktore moze byt ☺️
Avatar autora Friderika Žilková (Administrátor) 9.11.2019
Ďakujem :-)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.