Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

RITUÁLNA SVIEČKA LÁSKA

 

Láska 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Rituálna bylinková sviečka – Láska

Sviečky miešané láskou deň pred splnom ktoré sa počas splnu nabíjali. Bylinky, éterické olej  a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby každému pomohli.

Farba červená.

Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

z včelieho vosku.

Použité byliny: ruža, levanduľa, škorica

Éterické oleje: Kananga (Ylang-Ylang), Škorica

Minerál: Ruženín – Kameň Lásky, krásy a priateľstva.

Všetky spomenuté byliny, éterické oleje a minerál privolávajú lásku.

V cene je aj ruženin plus papierik s rituálom aby ste vedeli čo najviac vyťažiť zo sviečok pre svoj prospech.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na dve hodinky, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška cca 9-10cm , priemer 6cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.