• 1 z 2
 

Rituálna bylinková sviečka - Zdravie

 

Zdravie

Dostupnosť Skladom
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Magická bylinková sviečka - Zdravie
Keďže nám ide to obdobie aké ide pripravila som Vám doslova zdravé sviečky. Podporia psychicky aj fyzicky.
Pripravené zo 100% sójového vosku
Bylinky som použila : harmanček, Materina dúška, eukaliptus
Éterické oleje : wintergreen, mäta
Kamienok : ametyst
Nepotrebujete nič len sa dať do kludu zapáliť si sviečku a stíšiť sa. Meditujte, čítajte pri tom knižku, len tak buďte a pustite preč chorobu či už psychickú alebo fyzyckú. Predstavte si ako Vás opúšťa a uteká všetko preč čo nepotrebujete.
Ametyst 1ks je súčasťou sviečky.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 
!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10h) individuálne :-)

 !!!Sviečka nie je LIEK! Prosím ak máte vážne zdravotné problémy alebo pretrvávajúce zdravotné ťažkosti vyhľadajte odbornú lekársku pomoc!!!!

 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.