Rituálna bylinková sviečka - Očista

 

 Očista

Dostupnosť Skladom
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 
Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba.
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.
 
zo 100% sójového vosku
Použité byliny: Rozmarin, biela šalvia
Éterické oleje: palo santo
Minerál: Obsidián vločkovitý je účinný čistič ktorý negatívnu energiu pohlcuje a rozpustí.
Farba biela.
 
Sviečku zapaľujeme hocikedy keď potrebujeme prečistiť priestor od negatívnej energie. Odporúčam ak máte čas najprv vyupratovať , vyvetrať miestnosť až potom zapáliť sviečku aby všetko to čo sa vymetať nedá nech zničí sviečka.
  
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10-15h) individuálne :-)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 17.3.2020
Táto sviečka má tú najmagickejšiu vôňu akú som kedy cítila. Neviem, či ju ešte môže niečo prekonať. Človek sa vo vôni musí nájsť a splynúť s ňou a ja som vďačná, že som tú svoju vďaka vám mohla objaviť. Už len dúfam, že ju neprestanete tvoriť. Láskavý prístup, zabalené a vytvorené naozaj precízne a poctivo.
FB Avatar autora Friderika BS (Administrátor) 27.4.2020
Ďakujem milá Dominika :-)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.