• 1 z 2
 

RITUÁLNA BYLINKOVÁ SVIEČKA - HOJNOSŤ, PENIAZE

 

Peniaze a hojnosť

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Sviečky miešané a vyrobené s magickým zámerom. Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby každému pomohli!
Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.
 zo 100% včelieho vosku
Použité byliny: Bobkový list, Bazalka
Éterické oleje: yzop, mäta
Minerál: Tigrie oko - peniaze, odvaha, energia, šťastie
kryštálová soľ- očista, ochrana, peniaze
Farba zelená: peniaze, úspech, úspešné hospodárenie.
Všetky spomenuté byliny, éterické oleje a minerály privolávajú úspech a hojnosť!
Tigrie oko po rituály je dobré si dať do peňaženky :-)
V cene je aj Tigrie oko plus papierik s rituálom aby ste vedeli čo najviac vyťažiť zo sviečok pre svoj prospech a želaný zámer.
 
1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života hojnosť, peniaze prosperitu a aby rozprúdil túto energiu. Nemyslíme na hazardné hry aj na lotto zabudnite, neprajte si milióny!!
 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!
 

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 9-10cm, priemer 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.