• 1 z 3
 

Rituálna bylinková sviečka (velká) - Zdravie

 

Zdravie

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Magická bylinková sviečka - Zdravie
Podporia psychicky aj fyzicky.
Pripravené zo 100% včelieho vosku
Bylinky som použila : harmanček, Materina dúška, eukaliptus
Éterické oleje : materina duška, mäta
Kamienok : ametyst

V balíku nájdete aj papierik na správne použitie :-) 
Nepotrebujete nič len sa dať do kludu zapáliť si sviečku a stíšiť sa. Meditujte, čítajte pri tom knižku, len tak buďte a pustite preč chorobu či už psychickú alebo fyzyckú. Predstavte si ako Vás opúšťa a uteká všetko preč čo nepotrebujete.
Ametyst velký 1ks je súčasťou sviečky.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 
2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie aj priania !!!
 

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na dve hodinky, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška cca 9-10cm , priemer 6cm

 
!!!Sviečka nie je LIEK! Prosím ak máte vážne zdravotné problémy alebo pretrvávajúce zdravotné ťažkosti vyhľadajte odbornú lekársku pomoc!!!!
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.