• 1 z 2
 

Plnofarebná bylinková sviecka fialova s klinčekom

 

Plnofarebná bylinková sviecka fialova s klinčekom pre spiritualnu ochranu 

€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Plnofarebná bylinková sviecka fialova s klinčekom pre spiritualnu ochranu z včelieho vosku. Sviečky boli odliate ručne, mnou,sem tam sa objavia znamienky ,,krasy,, keďže ich nevyrábal stroj :-) Farba je fialová až purpurová.

Sviečku môžme použiť pri práci:

- spirituálna ochrana, psychická ochrana všeobecne.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Je to sviečka takže áno bude tiecť.  Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm.  Dbajte na pokyny piktogramov !!! Ak ju teda použijete na rituál , zapalujem zápalkamy, nesfukujem sviečku, treba nechať dohorieť, a hlavne nenechám žiadnú sviečku bez dozoru!!! Nezabúdajte, že ak sviečku použijete na rituály potrebujete kovové svietníky! Knôt možete zastrihávať počas horenia nožničkamy, keby ste sa balí od velkého plameňu. 

Sviečky horia cca 5h (vždy je to individuálne pri rituáloch)

V baleni 3 ks sviečok (kusovy predaj nebude!)

Rozmery: priemer 2cm a vyska cca19cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.