Bylinková rituálna sviečka modrá s tymiánom

 

Bylinková rituálna sviečka modrá s tymiánom

€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Bylinková rituálna sviečka modrá s tymiánom z včelieho vosku . Sviečky boli odliate ručne, mnou,sem tam sa objavia znamienky ,,krasy,, keďže ich nevyrábal stroj :-)

Sviečku môžme použiť pri práci:

- zdravie aj psychické, meditácia.

 

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Je to sviečka takže áno bude tiecť.  Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm.  Dbajte na pokyny piktogramov !!! Ak ju teda použijete na rituál , zapalujem zápalkamy, nesfukujem sviečku, treba nechať dohorieť, a hlavne nenechám žiadnú sviečku bez dozoru!!! Nezabúdajte, že ak sviečku použijete na rituály potrebujete kovové svietníky! Knôt možete zastrihávať počas horenia nožničkamy, keby ste sa báli od velkého plameňu. Nezabudajte na kovovú lyžičku ak by sa velmi chytili bylinky!!!!

!!!Sviečka nie je LIEK! Prosím ak máte vážne zdravotné problémy alebo pretrvávajúce zdravotné ťažkosti vyhľadajte odbornú lekársku pomoc!!!!

Sviečky horia cca 5h (vždy je to individuálne pri rituáloch a uplne presne s bylinkami Vam nikdy nebudem vedieť povedať rekord mám osobne pol hodinka )

3 ks/bal.  (kusovy predaj nebude!)

Rozmery: priemer 2cm a vyska 19cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.