• 1 z 2
 

Bylinková rituálna sviečka s ružou

 

Bylinková rituálna sviečka s ružou

€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Rituálne bylinkové sviečky
 

Z včelieho vosku s červenou farbou s lupienkami ruže pre lásku.

Sviečky boli odliate ručne, mnou,sem tam sa objavia znamienky ,,krasy,, keďže ich nevyrábal stroj :-)

 Sviečku môžme použiť pri práci:

- Láska, povzbudenie vášne, zvysenie sexuálnej energie.

 1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Je to sviečka takže áno bude tiecť.  Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm.  Dbajte na pokyny piktogramov !!! Ak ju teda použijete na rituál , zapalujem zápalkamy, nesfukujem sviečku, treba nechať dohorieť, a hlavne nenechám žiadnú sviečku bez dozoru!!! Nezabúdajte, že ak sviečku použijete na rituály potrebujete kovové svietníky! Knôt možete zastrihávať počas horenia nožničkamy, keby ste sa balí od velkého plameňu. 

Sviečky horia 8 - 11 h (vždy je to individuálne pri rituáloch)

V baleni 3 ks sviečok (kusovy predaj nebude!)

Rozmery: priemer 2cm a vyska 19cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.