Vypredané Zväčšiť
 

COLONIA PALO SANTO

 

Očista

Dostupnosť Vypredané
€14
   
Kategória Magické vody
 

Lahká, sladká vôňa s nádychom kokosu je jedinečná. Práve pre svoje nezameniteľné a bohaté aróma je považovaná za jednu z najlepších Fragrance na svete!

 Palo Santo má silný potenciál pri liečení a elimináciu negatívnych energií všetkého druhu, priťahuje harmóniu a dobrú náladu.

Tradícia použitie tejto fragrance juhoamerickými domorodcami je stará niekoľko tisíc rokov. Legenda hovorí, že zlí duchovia majú z tejto vône veľký strach.

Extrakt zo stromu Palo Santo čiže "sväté drevo". Ľahká, sladká vôňa s nádychom kokosu je jedinečná práve pre svoju nezameniteľnú a bohatú arómu je považovaná za jednu z najlepších vôní na svete! Palo Santo má silný potenciál pri liečení a elimináciu negatívnych energií každého druhu, priťahuje harmóniu a dobrú náladu. Tradícia použitia tejto vône juhoamerickými domorodcami je stará niekoľko tisíc rokov. Legenda hovorí, že zlí duchovia majú z tejto vône veľký strach.

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Pozor je to horlavyna! Nestriekajte na seba priamo možete si vyvolať neprijemnú alergickú reakciu ak ju chcete použit ako toaletnú vodu (dá sa) najprv si spravťe test 24hodinový.

 

Obsah: 221ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: