Vypredané Zväčšiť
 

COLONIA DE RUDA

 

Ochrana, očista

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€14
   
Značka MURRAY&LANMAN
Kategória Magické vody
 

Aqua (Cologna) de Ruda známa svojou schopnosťou priťahovať šťastie, úspech v podnikaní, pomáha eliminovať závisť a ďalšie zlé energie.

Má veľmi silný magický učínok. Používa sa tradične ako ochrana pred závisťou, nepriateľstvom, urieknutím, na ochranu a zlomenie kliatieb.

Skôr než vlastný parfém pôsobí ako talizman. Ruda je v rastlinnej symbolike známa ako rastlina "odpustenia", ide o prirodzený spôsob, ako sa ospravedlniť s dôrazom na pocity pozitivity, odsúvajú zvary do zabudnutia.

Jej listy a žlté kvety sú kľúčom k emocionálnemu prekonaniu nedorozumení a stresu moderného sveta.

Je známa svojou schopnosťou priťahovať šťastie, úspech v podnikaní, pomáha eliminovať závisť a ďalšie negatívne energie. Skôr než vlastný parfém pôsobí ako talizman. Ruta je v rastlinnej symbolike známa ako rastlina odpustenia, ide o prirodzený spôsob, ako sa ospravedlniť s dôrazom na pocity pozitivity, odsúva hádky do zabudnutia. Jej listy a žlté kvety sú kľúčom k emocionálnemu prekonaniu nedorozumení a stresu moderného sveta.

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Pozor je to horlavyna! Nestriekajte na seba priamo možete si vyvolať neprijemnú alergickú reakciu ak ju chcete použit ako toaletnú vodu(dá sa) najprv si spravťe test 24hodinový.

Obsah:221ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: