Vypredané Zväčšiť
 

COLONIA DE ROSAS

 

Láska, šťastie, harmónia

Dostupnosť Vypredané
€14
   
Značka MURRAY&LANMAN
Kategória Magické vody
 

Táto magická voda s bohatou kvetinovou vôňou ruží je vzácnou esenciou a symbolom lásky, blahodarne pôsobí na spychiku, uvolňuje napetie a zlepšuje náladu. Má silný vplyv na srdcovú čakru, vyrovnáva emócie a rýchlo nas privedie do harmónie.

Používa sa ako kolínská voda teda sa rozprašuje, v mágií ju používame na lásku, harmóniu, šťastie, ochranu ale aj na požehnanie. 

V spirituálnom živote sa Aqua de Rosas používa pri rituáloch hľadaní duševnej čistoty. Jej použitie pomáha posilniť pozitívne aspekty obradu a vniesť pokoj do duše. Jej použitie je tiež vhodné pre chvíle oddychu, pokojný spánok, pri zármutku či melanchólii pomáha nachádzať a harmonizovať náš vnútorný pokoj.

Výsledkom sú príjemné sny a ľahké rozpamätanie sa na ne nasledujúci deň. Relaxačný účinok tejto fragrance nám pomáha zabudnúť na negatíva minulosti, upokojuje myseľ a pomáha eliminovať pocity paniky a strachu. Posilňuje vnútorný pokoj a radosť.

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Pozor je to horlavyna! Nestriekajte na seba priamo možete si vyvolať neprijemnú alergickú reakciu ak ju chcete použit ako toaletnú vodu(dá sa) najprv si spravťe test 24hodinový.

 Obsah: 221 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: