Vypredané Zväčšiť
 

AGUA DE KANANGA

 

Šťastie, láska, úspech 

Dostupnosť Vypredané
€14
   
Značka LANMAN & KEMP - BARCLAY & CO. INC.
Kategória Magické vody
 

Aqua de Kananga, kolínska voda sa silicami (esenciálnymi olejmi) z rastlín.

V spirituálnym poňatí prináša a posilňuje istotu a dôveru v seba samého, uvoľňuje pocity a otvára nové cesty. Podporuje dosiahnutie nových foriem a štýlov poňatie života. Upokojuje myseľ a pomáha pri psychosomatických ochoreniach.

Zvyšuje resp. dynamizuje libido. Odpudzuje zlé energie a naopak priťahuje pozitívne. Užíva sa pre príležitosti zmeniť (konvertovať) domov a vlastný život v centrum šťastia, lásky a úspechov. Niektorí juhoamerickí spiritualisti uvádza, že pri úprave ťažkých (negatívnych) energií je účinnejší ako Aqua de Florida.

V spirituálnom chápaní prináša a posilňuje istotu a dôveru v seba samého, uvoľňuje pocity a otvára nové cesty. Podporuje dosahovanie nových foriem a spôsobov života. Upokojuje myseľ a pomáha pri psychosomatických ochoreniach. Zvyšuje, resp. dynamizuje libido. Odpudzuje zlé energie a naopak priťahuje pozitívne. Užíva sa pre príležitosť zmeniť domov a vlastný život v centrum šťastia, lásky a úspechu.

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Pozor je to horlavyna! Nestriekajte na seba priamo možete si vyvolať neprijemnú alergickú reakciu ak ju chcete použit ako toaletnú vodu(dá sa) najprv si spravťe test 24hodinový.

 

Obsah: 221 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: