Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

ZRUŠ NEPRAJNÉ

 

Mini balíček s palo santom a s krištáľom

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Každá moja Magická a rituálna bylinková sviečka je ručne miešaná, odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Tieto kotliky sú vyrábané so 100% sójového vosku. Používam kvalitné éterické oleje a silice, sušené bylinky, kvetiny, vonné drevá a živice. Moje sviečky neobsahujú parafin, palmový vosk ani umelé a parfumované vôňe.

Táto magická bylinková sviečka je pre všetkých, ktorý potrebujú neprajné odpudiť od seba resp. otočiť neprajné energie. Odoženie, chráni,ruší a eliminuje negatívné energie.  Čierné sviečky nie sú len na útok a kliatby ale aj na ochranu. Vždy ich vyrábam zámerom neublížiť nikomu ale stopnúť nekalé praktiky. V dnešom svete je už tak ak sa dostane niekomu (väčšine) mágia a poznanie do ruky otočí to na zlo lebo Ego zvíťazí. Nepotrebujeme kliatby ani útoky mágia by sa mala využívať pre dobro. Sviečky majú zakázane ubližovať! Dajte pozor na čo myslíte keď zapalujete! Ešte raz upozorňujem sviečka slúží na odohnanie a zrušenie neprajných energii!

rozmery sviečky: Výška 10cm, priemer 5,5cm

!!! Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil.Upozornenie: Nikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Je to sviečka takže áno bude tiecť.  Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm.  Dbajte na pokyny piktogramov !!! Ak ju teda použijete na rituál , zapalujem zápalkamy a hlavne nenechám žiadnú sviečku bez dozoru!!! Nezabúdajte, že ak sviečku použijete na rituály potrebujete kovové svietníky a ak Vám bude vadiť horiace byliny použite kovové lyžičky! Knôt možete zastrihávať počas horenia nožničkamy, keby ste sa balí od velkého plameňu.  Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

PALO SANTO

-je posvätný strom rastúci v oblasti Južnej Ameriky, kde je aj uctievaná.

Palo Santo v španielčine znamená  posvätné drevo, občas ho volajú aj santal Americký.

Mágovia, čarodejovia, šamani a aj liečitelia ho vnímajú ako vysoko spirituálne a používajú ho v rituáloch už tisíce rokov.Používalo sa aj v ľudovom liečiteľstve, v dávných časoch Inkovia s drievkom odohnávali negatívnu energiu, zlých duchov aj chorobu, používalo sa pri obradných rituáloch, najskôr sa vydymila miestnosť a priestor a až potom sa začal rituál. 

Vôňu má sladko kokosovú, jemne drevito exotickú. 

Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie, ak sa potrebujete ukludniť, ak potrebujete zvýšiť frekvenciu k rituálom, zvýšiť citlivosť a podporiť veštecké a mentálne schopnosti.

Ako používať:

Drievko zapáľte, nechajte chvíľu nech sa rozhorí, následne zhasnite oheň (ak samo nezhasne) a objaví sa krásny čistý biely až modrastý dym. Drievko zapálené položte na kadidelnicu, do teplovzdornej misky (kov, keramika, kameň). Dlho nedymí samo sa zhasne. Ak zhaslo teda už nedýmí opakujte postup pokial potrebujete. Dávajte si pozor ak máte už len maličký kus alebo keď zapalujete malé drievká aby ste si nepopálili prsty! Tieto malé kusy môžete spáliť aj na uhlíku alebo si zabezpečte špeciálne kliešte na uhlík. Nikdy nenechajte bez dozoru tlieť drievko!

Krištál

Prírodne špice krištálu (neupravované) - krištáľ je univerzálný dokáže zosilňovať, nasávať, uvoľňovať a harmonizovať energie. Ako symbol predstavuje krištál čistotu vo všetkých úrovniach a formách už od dávnych vekov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.