• 1 z 2
 

Magická bylinková sviečka - WITCH

 

WITCH - čarodejka 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Zapaľujeme ju vedome ešte pred tým ako začneme pracovať , aby sme sa naladili na spirituálnu prácu a necháme horieť minimálne 1-2 hodiny.

Sviečku nefúkať!!!! 

Vyrobená z včelieho vosku, použité bavlnené knôty.

Bylinky, éterické olej  a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná. 

Bylinky: škorica, pomarančový kvet, klinček

EO: pomaranč, santalové drevo, škorica

Farba fialová - purpurová.

Lapis Lazuli - podporuje spiritualitu, posilňuje psychické vedomie, používa sa pri veštení, liečení. Zlepšuje mentálnu, fyzickú , duchovnú, psychickú a emocionálnu kondíciu. V kombinácií s fialovou alebo purpurovou sviečkou (ako je táto a nie náhodou) pomáha sústrediť sa viac na energiu s ktorou práve pracujeme.

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu. 

Pentagram ako doplnok k tejto sviečke nemôže chýbať :-) je súčasťou sviečky.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !! Nikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 6-7mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na dve hodinky, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška cca 9-10cm , priemer 6cm

Doba horenia: cca 16 - 20h ( je to individuálne )

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.