• 1 z 4
 

Magicka bylinková sviečka - Witch

 

Witch

od €8
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
Zvoľte variant
Magicka bylinková sviečka - Witch Varianty: Malé Skladom €8
   
Magicka bylinková sviečka - Witch Varianty: Veľké v skle Skladom €14
   
 

Zapaľujeme ju vedome ešte pred tým ako začneme pracovať , aby sme sa naladili na spirituálnu prácu a necháme horieť minimálne 1-2 hodiny.

Sviečku nefúkať!!!!

Vyrobené zo sójového vosku.

Bylinky, éterické olej a minerály skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt. Vône zmiešané tak aby bola príjemná a čarovná.

Bylinky: škorica, pomarančový kvet, klinček

EO: pomaranč, santalové drevo, škorica

Farba fialová - purpurová.

Lapis Lazuli - podporuje spiritualitu, posilňuje psychické vedomie, používa sa pri veštení, liečení. Zlepšuje mentálnu, fyzickú , duchovnú, psychickú a emocionálnu kondíciu. V kombinácií s fialovou alebo purpurovou sviečkou (ako je táto a nie náhodou) pomáha sústrediť sa viac na energiu s ktorou práve pracujeme.

Krištáľ- nazýva sa aj ,,čarodejnícke zrkadlo,,. Používame ho na ochranu, liečenie, psychizmus a silu.

Pentagram ako doplnok k tejto sviečke nemôže chýbať je súčasťou sviečky.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: škorica je alergén a preto Vás prosím ak máte niekto alergiu na škoricu napíšte mi na mail alebo na  FB, Instagram viem nahradiť  škoricu s inou bylinkou, éterickým olejom !!

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (20h) individuálne :-)

Rozmery velké: 6 x11cm

Doba horenia je (32h) individuálne :-)

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.