Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Magická bylinková sviečka SPLN

 

Spln

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Krásna, voňavá a hlavne čarovná sviečka ktorá poslúži počas SPLNU. 

Spln mesiaca je ideálny čas na pustenie sa a na relax. 

Počas splnu sa pracuje: 

Láska, zvyšovanie sebadvôvery, karéra a zamestanie, priateľstvo a rodina, šťastie, meditácia ......a hlavne nezabudnúť očistiť kamienky a nabiť ich na mesačnom svetle. Tu platí ale aj pre nás očista. Dajte si chvílku pre seba a spravte si kúpel, relaxujte nechajte vode aby Vás očistil. 

Sviečka Vás bude sprevádzať počas splnu, či už čarujete alebo nie :-)

Z včelieho vosku a bavlnení knôt. Vôňu tu ucítite olejčeka Spln ktorú si často miešam. Vyzdobená bylinami ktoré k splnu patria a to Ruža, Jazmín, Sant.drevo a sem jednoznačne patrí aj mesační kameň Opalit.

Pre niektorých poslúži aj ako voňavá dekoracia.

A hlavne PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

Upozornenie: Nikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 9, priemer 6

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.