Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Magická bylinkova sviečka - Palo Santo

 

Palo Santo

od €5
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
Zvoľte variant
Magická bylinkova sviečka - Palo Santo Balenia: Kusový predaj (1ks) Čoskoro opäť dostupné €5
   
Magická bylinkova sviečka - Palo Santo Balenia: Balenie (3ks) Čoskoro opäť dostupné €13
   
Varianty: Veľké v skle Čoskoro opäť dostupné €13
   
 

Palo Santo Olej (Bursera graveolens) - 100% prírodný esenciálny olej, má veľa hodnotných vlastností a jeho unikátna vôňa je mimoriadne cenená po celom svete. Palo Santo znamená "svätý strom" v španielčine, ktorý zdôrazňuje mimoriadny význam tohto stromu pre domorodú kultúru. Olej Palo Santo má veľmi charakteristickú, mierne sladkú a plnú tajomnú vônu. Poskytuje výnimočné zmyslové skúsenosti, teplo a pokoj.
Výskum tiež potvrdzuje antiseptické a protizápalové vlastnosti látok obsiahnutých v Palo Santo.
V aromaterapii - podporuje relaxáciu, upokojuje zmysly, znižuje pocit napätia, poskytuje pocit bezpečia, upokojuje.
V rituáloch čistenia - chráni pred vplyvom negatívnej energie, Zvyšuje tok energie
    
Dym Palo Santo má vlastnosti zbavovania negatívnych energií, čistenie a obnovenie vnútornej harmónie. Táto prax sa takisto praktikuje dnes - dym je odvádzaný zlými duchmi a vyčistí priestor od negatívnych energií. 

So 100% sójvého vosku, so 100% prírodným esencialným olejom, posypná  Palo santom  a citrínom ktorý pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívne energie.

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! 

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm  a zvyšky bylín môže sa Vám roztaviť kalíšok !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 26mm šírka 55mm

Doba horenia je cca 10 - 15h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.