Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Magická bylinková sviečka NOV

 

NOV

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Krásna, voňavá a hlavne čarovná sviečka ktorá poslúži počas NOVU. 

Idealný čas na ochranu, na zahnanie nepriateľov, zastavenie hádok.

Sviečka Vás bude sprevádzať počas novu, či už čarujete alebo nie :-)

Z včelieho vosku a bavlnení knôt. Vôňu tu ucítite olejčeka NOV ktorú si sama miešam a kto lúbi vonu Pačuli bude určite nadšený keďže táto vôňa prevláda :-) Vyzdobená bylinami ktoré k novu patria a to Levandula, santal. drevo, kadidlo, a sem jednoznačne patrí aj turmalin a obsidián vločkovitý.

Pre niektorých poslúži aj ako voňavá dekoracia.

A hlavne PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše šťastie!!!

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 9, priemer 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.