• 1 z 2
 

Magická bylinková sviečka - Gaia

 

Gaia

Dostupnosť Skladom
€8
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Táto sviečka bola stvorená s láskou a s ctou. Stvorená špeciálne na počesť Matky Zeme pre Bohyňu Gaiu.
Zapalte jej zo srdca, úprimne s obrovskou úctou,aby ste jej  poslali lásku a božskú energiu, s vďakou a pokorou.

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. Vôňa je zemitá, príjemná , ukludňujúca tak isto ked stúpiš do lesa zatvoríš oči a zhlboka sa nadýneš :-) Pačuli a céder určite zacítite. Bylinky a rasliny ktoré som tu zvolila a použila je mach, šalvia, céder, pačuli.... kamene som tu zvlolila mesačný kameň. K sviečke patrí aj krištál. Farba : Zelená, modrá.

Vyrobené: zo sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov a z dreva skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel.

 Pre niektorých poslúži aj ako voňavá dekoracia.

PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše zámeri!!!

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 
 
Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (15h) individuálne :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.