Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 3
 

FIALKOVÁ ZÁHRADA

 

SEZÓNNÁ PONUKA

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliata s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby.  Táto bylinková sviečka je naplnená fialkamy s ametystom a s príjemnou antidepresívnou vôňou z fialky vonnej :-)

Bylinky, kvety,rastliny nám dali Bohovia aby sme cez nich mohli liečiť. Nemajú len spirituálnu funkciu ale aj liečebnú. Každá kvetina, rastlina má svoju funkciu a posolstvo. V týchto bylinkových sviečkach nájdete podporu pre korunnú čakru vďaka fialkám a fialovej farbe. Veľakrát sa cítime neistý, bez inšpirácie, depresívne stavy, nie sme sami so sebou spokojný, máme strach ale ani nevieme z čoho. Doslova nie sme to MY, nie je to naše pravé JA. Toto všetko je  spojené s korunnou čakrou teda ak nám fungujú všetky čakry po správnosti tak aj korunná a takisto ak korunná čakra nie je zanesená a vie prijímať aj vysielať, fungujeme aj my v súlade so všetkým. Jednoducho tu platí pravidlo : Ako hore tak aj dole a ako dole tak aj hore :-)

Fialka vonná (Viola odorata), je ukludňujúca a antidepresívna, pomáha a navodzuje pocit uvolnenia, pôsobí harmonizujúco pri nervovom napetí. Vonná kompozícia pôsobí blahodarne na duševnú rovnováhu a pokoj. Príjemne osvieží prostredie a navodí harmonickú atmosféru.
Je to viac než žiadajúce v tomtom období.

Fialka nie len naša vonná ale aj africká fialka má energetické vlastnosti ako očista, teda premieňa nízku frekvenciu na vyššiu. Čakry: tretie oko a korunná čakra. 

Použila som Ametyst a hlavne tie ktoré majú aj krásne biele prvky v sebe:-) Ametyst je prepojený s korunnou čakrou v ktorej sa strácajú obavy a disharmónie, sprostredkuje dôveru a odovzdanosť kozmickým silám, podporuje meditáciu a inšpiráciu.


So 100% sójového vosku s vôňou fialiek so sušenými fialkamy, ktoré som vlastnoručne zbierala :-) 

!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Rozmery: priemer 7cm výška 8cm  

doba horenia je cca 40h.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.