Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Bohyňa Gaia

 

Mama Gaia

Dostupnosť Čoskoro opäť dostupné
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické bylinkové sviečky
 

Táto sviečka bola stvorená s láskou a s ctou. Stvorená špeciálne na počesť Matky Zeme pre Bohyňu Gaiu.
Miešané na deň Zeme a zhmotnena na deň matiek a na Spln vyzreté.
Zapalte jej zo srdca, úprimne s obrovskou úctou,aby ste jej  poslali lásku a božskú energiu, s vďakou a pokorou.

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. Vôňa je zemitá, príjemná , ukludňujúca tak isto ked stúpiš do lesa zatvoríš oči a zhlboka sa nadýneš :-) Pačuli a céder určite zacítite. Bylinky a rasliny ktoré som tu zvolila a použila je mach, šalvia, céder.... kamene som tu zvlolila hlavne zelené a to achát zelený a unakit. K sviečke patrí aj krásny velký krištál. Farba : Zelená, modrá, hnedá 

Vyrobené: z včelieho vosku ,byliniek,  éterických olejov a z dreva skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel.

Pre niektorých poslúži aj ako voňavá dekoracia.

PROSÍM tých ktorý sa boja, že sa zapália bylinky nech nezapaluje. Prosím sviečku nefúkať !!!! Použiť nehorlavý material ako podtácku pre sviečku!!!

1 Pravidlo: Vždy majte čisté a dobré úmysly , nikdy neprajte nikomu zle! Rituál je o tom aby nám priniesol do života lásku, novú lásku, nový vzťah! Nemyslíme na bývalých aby sa k nám vrátili ani neškrabeme nepíšeme meno dotyčného/nej ani na sviečku ani na papierik !!! Hranica je tu veľmi tenká!

2 Pravidlo : nikdy nič nerobte ak ste chorý, keď ste fyzicky alebo psychicky príliš unavený. A hlavne poprosím Vás ak už dopredu rozmýšľate nad tým ,,toto mi nepomôže alebo podobne myšlienky ......nerobte nič!!! Uvedomte si, že takáto negatívna energia len ničí Vaše zámeri!!!

UpozornenieNikdy sviečku nenechávame bez dozoru!! Musíte byť pri nej a v prípade, že sa velmi znietia bylinky majte pri ruke kovovú lyžičku s ktorou bylini uhasite. Je to sviečka takže áno bude tiecť. A áno bylinky sa chytia! Ale len trosku zadymia a potom zhasnú. Netreba sa hneď zľaknúť je to vlastne sviečka a kadidlo v jednom.!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Dbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: výška 9cm, priemer 6cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.