Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

BALÍK YULE

 

Balík Yule

Dostupnosť Vypredané
€18
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Magická bylinková sviečka a kadilová zmes na sviatky Yule (21.12. Zimny slnovrat) je to deň keď sa oslavuje návrat svetla, Slnka, Slnečného Boha.
Je to pohanský sviatok ktorý si pretramzformovali kresťania na kresťasnký sviatok Vianoce. Tento sviatkok nemá nič spoločného z Vianocami ake dnes pozname. Tento sviatok je o Bohovi slnka ,ktorý sa znovu zrodí a oslavuje sa návrat svetla a víťažstvo nad temnotou. 
Toto obdobie pracujeme (od 1.12. do 21.-24.12.) zo zámermy: Štastie, mier, láska, harmonia, očisty, ochrana. Pracuje sa s cnosťami, očistujeme sa od všetkého starého aby sme vedeli tento deň vykročiť očistený. Robievá sa od 1.12. do 24.12. spirala s 24 bielými sviečkami, kazdy den jeden zapalujeme zaradom. Niekto ale pozna formu adventnych svieckok klasicky 4ks kazdu adventnú nedelu jednu a to pre 1., Mier, 2., Viera 3., Láska a 4., Nádej. 
Je tu ale aj iná forma :-) Čarodejnická 5 sviečok v tvare pentagramu. 
Na výber je naozaj viac než dosť ako sa očistiť alebo ako oslaviť tieto krásne sviatky či už máte Vianoce alebo Yule.
Tento Magický balík obsahuje : Magickú bylinkovú sviečku YULE a Kadidlovú zmes YULE
 
Miesane, odlievane s láskou a starostlivosťou, obsahujuca principy carodejnictva, bylinkovej magie, kristalovej energie, a magicke farby.
 
EO: klinček, pomaranč, borovica
!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! Poprosím šišky vybrať pred tým než zapálite sviečku :-)
 
Rozmery male: 5,6 x 6,7 cm 

Doba horenia je (10-15h) individuálne :-)

Kadidlovu zmes som ale miešala tak aby ste mohli cele adventne obdobie a to od 1.12. Páliť az do 21. Resp. do 26.12.
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná zámerom pre sviatok YULE.
Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt.
 
 
Ako použiť kadidlovú zmes: do kadidelnice dajte zapálené čierne uhlie. Počkajte kým sa rozpáli a prestane prskať. Následne zoberte rukou alebo malou lyžičkou ak máte pre kadidlá určené a nasypte na uhlie. Kadidlová zmes sa pekne rozpáli a začne dymiť. Nechajte dohorieť zmes aj uhlie v prípade ak chcete môžete ešte pridať zmes kým uhlie tlie. Užívajte si jeho vôňu a energiu. Kadidlové zmesi sú veľkým pomocníkom, pomôže Vám naladiť sa,na dané zámery ale nezabúdajte ,Vy sami ste strojcom priania! 
!!!Danú miestnosť vždy po použití kadidla poriadne vyvetrajte od dymu! Nikdy nemajte prievan keď je uhlie rozpálené! Nedotýkať sa rukami ak je už uhlie zapálené!!!!!! Môžete sa veľmi škaredo popáliť!!!!! Horúce uhlie nechajte dohorieť ak ale už musíte uchopte kliešťami a ponorte pod vodu. 
 
Balenie: 20g(hmotnosť čisto len kadidlová zmes)
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.