Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

YULE VEĽKÁ

 

MAGICKÁ BYLINKOVÁ SVIEČKA

Dostupnosť Vypredané
€16
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Magická bylinková sviečka a kadilová zmes na sviatky Yule (21.12. Zimny slnovrat) je to deň keď sa oslavuje návrat svetla, Slnka, Slnečného Boha.
Je to pohanský sviatok ktorý si pretramzformovali kresťania na kresťasnký sviatok Vianoce. Tento sviatkok nemá nič spoločného z Vianocami ake dnes pozname. Tento sviatok je o Bohovi slnka ,ktorý sa znovu zrodí a oslavuje sa návrat svetla a víťažstvo nad temnotou. 
Toto obdobie pracujeme (od 1.12. do 21.-24.12.) zo zámermy: Štastie, mier, láska, harmonia, očisty, ochrana. Pracuje sa s cnosťami, očistujeme sa od všetkého starého aby sme vedeli tento deň vykročiť očistený. Robievá sa od 1.12. do 24.12. spirala s 24 bielými sviečkami, kazdy den jeden zapalujeme zaradom. Niekto ale pozna formu adventnych svieckok klasicky 4ks kazdu adventnú nedelu jednu a to pre 1., Mier, 2., Viera 3., Láska a 4., Nádej. 
Je tu ale aj iná forma :-) Čarodejnická 5 sviečok v tvare pentagramu. 
Na výber je naozaj viac než dosť ako sa očistiť alebo ako oslaviť tieto krásne sviatky či už máte Vianoce alebo Yule.
Tento Magický balík obsahuje : Magickú bylinkovú sviečku YULE a Kadidlovú zmes YULE
 
Miesane, odlievane s láskou a starostlivosťou, obsahujuca principy carodejnictva, bylinkovej magie, kristalovej energie, a magic. farby.
 
EO: klinček, pomaranč, borovica, kadidlo
 
!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov !!! Poprosím šišky vybrať pred tým než zapálite sviečku :-)
 
Rozmer: 7,5 x 7 cm 

Doba horenia je cca 30-34h individuálne :-)

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: