Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

OSTARA III.

 

Magická sviečka veľká

Dostupnosť Vypredané
€15
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Ostara 

Posúvame sa v kole roka opäť o krok vpred a vítame jar a nový život. Tento sviatok oslavujeme 20-21. marca keď nastáva jarná rovnodennosť. Presnejšie 20.marca v piatok.
Ostara je sviatok jari, keď sa zima končí a príroda sa znovu prebúdza k životu. Je to noc rovnováhy, keď sila svetla rastie a získava nadvládu nad temnotou. Je to oslava prebudenia prírody a Bohyne Eostre “Easter”, ktorá je bohyňou plodnosti a jari. Pôvodom je to Anglosaská bohyňa. V Grécku je táto bohyňa Persefóna - Éos a u rimanov Auróra. Samozrejme tu by som spomenula aj Persefónu, ktorá v tomto období opúšťa podsvetie a stretáva sa so svojou matkou, Bohyňou Démétér. Celý svet sa raduje, vyrašia rastliny, kvety začnú kvitnúť a všade je plno radosti. O Persefóne a o tom, ako sa dostala k Hádesovi do podsvetia prezradím nabudúce. V tento deň je rovnako dlhý deň aj noc.
Pôvodne tento sviatok nebol súčasťou keltského roka, teda ani kola roka, všetky jeho náznaky sa ”donedávna” spojovalo s Beltane.
Práve teraz je vhodná doba ukončiť staré veci, spraviť si veľké jarné upratovanie a to nie len v domácnosti, ale vyčistiť aj seba, očistiť telo aj dušu.
SYMBOLY: Vajíčka, motýle, zajačiky, králiky, rovnoramenný kríž
MINERÁLY: ametyst, aquamarín, ruženín, kryštál, sodalit
FARBY: pastelové jarné farby, ružová, žltá, modrá, zelená, fialová
BYLINKY a KVETY: Kosatec, Jazmín, Ľalia, Fialky, Narcis, Tulipán, Orgován, Mäta, Citrón
Vyzdobte si príbytky jarnými kvetmi, vysejte prvé semiačka do záhrady, privítajte životobudičskú energiu.

OSTARA

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. 

Vyrobené: zo sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov a minerálov ktoré sa miešaly a kombinovali podľa znalosti pre žiadaný účel.

Vyzdobené s ružou s minerálmi sodalit a ruženín. Použitý olejček Ostara, ktorý som miešala je kvetinova plná energie zacítite hlavne fialky a jemnešie ružu a jasmín. 

Farba Bylinkových sviečok je fialová.

Zámerom sviečky je Vás nakopnúť životobudičskou energiou. Aby ste sa vedeli v každom smere pohnúť, urobiť nový a veľký skok do nového obdobia. Aby ste vedeli všetko staré a stangujúce zahodiť a aby ste si vedeli stanoviť nové ciele, projekty, vízie, plány. Aby ste sa cítili doslova ako znouzrodení .

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 7cm výška 7,5cm  

doba horenia je cca 35h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.