Vypredané Zväčšiť
  • 1 z 2
 

OSTARA II.

 

Magická sviečka veľká

Dostupnosť Vypredané
€16
   
Značka Bylinkové sviečky®
Kategória Magické Bylinkové sviečky a balíky pre kolo roka - sabaty a sviatky
 

Ostara 

Posúvame sa v kole roka opäť o krok vpred a vítame jar a nový život. Tento sviatok oslavujeme 20-21. marca keď nastáva jarná rovnodennosť. Presnejšie 20.marca v piatok.
Ostara je sviatok jari, keď sa zima končí a príroda sa znovu prebúdza k životu. Je to noc rovnováhy, keď sila svetla rastie a získava nadvládu nad temnotou. Je to oslava prebudenia prírody a Bohyne Eostre “Easter”, ktorá je bohyňou plodnosti a jari. Pôvodom je to Anglosaská bohyňa. V Grécku je táto bohyňa Persefóna - Éos a u rimanov Auróra. Samozrejme tu by som spomenula aj Persefónu, ktorá v tomto období opúšťa podsvetie a stretáva sa so svojou matkou, Bohyňou Démétér. Celý svet sa raduje, vyrašia rastliny, kvety začnú kvitnúť a všade je plno radosti. O Persefóne a o tom, ako sa dostala k Hádesovi do podsvetia prezradím nabudúce. V tento deň je rovnako dlhý deň aj noc.
Pôvodne tento sviatok nebol súčasťou keltského roka, teda ani kola roka, všetky jeho náznaky sa ”donedávna” spojovalo s Beltane.
Práve teraz je vhodná doba ukončiť staré veci, spraviť si veľké jarné upratovanie a to nie len v domácnosti, ale vyčistiť aj seba, očistiť telo aj dušu.
SYMBOLY: Vajíčka, motýle, zajačiky, králiky, rovnoramenný kríž
MINERÁLY: ametyst, aquamarín, ruženín, kryštál, sodalit
FARBY: pastelové jarné farby, ružová, žltá, modrá, zelená, fialová
BYLINKY a KVETY: Kosatec, Jazmín, Ľalia, Fialky, Narcis, Tulipán, Orgován, Mäta, Citrón
Vyzdobte si príbytky jarnými kvetmi, vysejte prvé semiačka do záhrady, privítajte životobudičskú energiu.

OSTARA

Každá moja sviečka je ručne miešaná a odliatá s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovú energiu a magické farby. 

Vyrobené: zo 100% sójového vosku, z byliniek,  éterických olejov a minerálov ktoré sa miešaly a kombinovali podľa znalosti pre žiadaný účel.

Osahuje ružu, fialky, orgován a sedmokrásku  s minerálmi sodalit a ruženínL. Použitý olejček Ostara, ktorý som miešala je kvetinova plná energie zacítite hlavne orgován. Ako symbol plodnosti králik. Farba Bylinkových sviečok je fialová.

Zámerom sviečky je Vás nakopnúť životobudičskou energiou. Aby ste sa vedeli v každom smere pohnúť, urobiť nový a veľký skok do nového obdobia. Aby ste vedeli všetko staré a stangujúce zahodiť a aby ste si vedeli stanoviť nové ciele, projekty, vízie, plány. Aby ste sa cítili doslova ako znouzrodení .

!!! Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm.nDbajte na pokyny piktogramov !!! 

Rozmery: priemer 7cm výška 7,5cm  

doba horenia je cca 35h.

Bylinkové sviečky® je zapísaná, registrovaná ochranná známka podľa ÚPV SR § 33 ods. 1 zákona č. 506/2009 Z.z. o Ochranných známkach. Prosím o rešpektovanie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: